Opis zajęć fitness

TBC (Total Body Condition)
Idealne zajęcia dla osób rozpoczynających swoją przygodę z zajęciami fitness.
Proste ćwiczenia oparte na bazowych krokach zaczerpniętych z aerobiku.
Nieczęste zmiany kroków oraz brak elementów choreograficznych powodują, że zajęcia te są niezwykle przystępne i łatwe do naśladowania.
Stopniowe podnoszenie temperatury ciała oraz tętna do maks 160 stwarza idealne warunki do spalania tkanki tłuszczowej.
W drugiej części treningu wykonuje się ćwiczenia wzmacniające mięśnie kończyn górnych z wykorzystaniem hantli o różnym obciążeniu.
Ciężar hantli każdy może dostosować do własnych możliwości.
W kolejnej części treningu wykonuje się ćwiczenia wzmacniające w pozycjach niskich ukierunkowane głównie na mięśnie brzucha pośladków i ud.
Celem zajęć jest: poprawa rzeźby całego ciała , spalanie tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu.


Zumba Fitness
Bardzo energiczny trening będący połączeniem tańca z elementami aerobiku.
Bardzo proste, dynamiczne ruchy wykonywane przy gorących rytmach latino gwarantują przede wszystkim świetną zabawę oraz poprawiają pracę układu krążeniowo-oddechowego i wydolność organizmu.
Poprzez duży wydatek energetyczny można w trakcie zajęć szybko zgubić zbędne kilogramy.


Zumba Step
To jedna z dziedzin Zumby łącząca klasyczną Zumbę zawierającą motyw różnych styli tańca z fitnessem przy wykorzystaniu platformy, czyli stepu. To jedna z dziedzin Zumby łącząca klasyczną Zumbę zawierającą motyw różnych styli tańca z fitnessem przy wykorzystaniu platformy, czyli stepu. Zajęcia ze stepami przede wszystkim poprawiają koordynację ruchową, wzmacniają dolne partie mięśniowe oraz poprawiają kondycję. Stepy w połączeniu z latynoskimi rytmami to wycisk dla mięśni całego ciała. Wytrzymałość i siła mięśniowa plus energiczne i zgrabne ruchy ciała składają się nie tylko na porządny wysiłek fizyczny ale również na świetną zabawę. Muzyka sama porywa do tańca, choreografie nie są trudne. W czasie jak i po zajęciach gwarantujemy świetne samopoczucie, optymizm i chęć na jeszcze więcej zabawy!


HAMMER WOMAN*

grupowe treningi na siłowni dla kobiet (4-6 os.) ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie głównych partii mięśniowych (kończyny dolne, kończyny górne, brzuch pośladki i plecy) z wykorzystaniem maszyn siłowych oraz sprzętu dostępnego na naszej siłowni Hammer Strength.

Obowiązują zapisy oraz karnety na grupowe treningi na siłowni.


HAMMER CORE*

grupowe treningi na siłowni dla kobiet (4-6 os.) ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie mięśni brzucha, pośladków i ud z wykorzystaniem maszyn siłowych oraz sprzętu dostępnego na naszej siłowni Hammer Strength.

Obowiązują zapisy oraz karnety na grupowe treningi na siłowni


STRONG NATION®

CEL: Spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni, poprawa kondycji

DLA KOGO: STRONG NATION to zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych – dzięki stopniowemu podnoszeniu stopnia trudności ćwiczeń każda osoba jest w stanie dostosować poziom do swoich możliwości.

Strong Nation® w odróżnieniu od dotychczasowych programów z rodziny Zumba, jest całkowicie pozbawiony elementów tanecznych. Stanowi fuzję treningu o wysokiej intensywności „cardio” z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Pojawiają się w nim ćwiczenia o charakterze plyometrycznym (wyskoki, przeskoki, burpee, trucht) mające na celu poprawić szybkość i refleks i które idą w akompaniamencie ćwiczeń wzmacniających (wykroki, przysiady, pompki, brzuszki) a nawet izometryczntch (deska). Gdyby tego było mało- wszystko zostało wzbogacone o elementy sztuk walki. Program jest przystosowany również dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z intensywnymi formami fitness – różne warianty trudności danego ćwiczenia pozwalają na dostosowanie ich do stopnia zaawansowania uczestników zajęć. Bardzo ważnym elementem zajęć jest muzyka, która zaprojektowana jest specjalnie do ćwiczeń i zsynchronizowana z każdym ruchem – nadaje tempo, motywuje i sprawia, że nikt nie myśli o liczeniu powtórzeń.


H.I.I.T.  (High Intensity Interval Training)

H.I.I.T. to ćwiczenia interwałowe o wysokiej intensywności z ciężarem własnego ciała i/lub z pomocą odważników kettlebell i hantli. To połączenie elementów cardio z ćwiczeniami siłowymi, elementami jogi, stretchingu i ćwiczeń relaksacyjnych; indywidualne podejście gwarantowane; różnorodna muzyka; setki spalonych kalorii  ….oraz wiele innych niespodzianek


PILOXING SSP
PILOXING® SSP to innowacyjny i interdyscyplinarny program fitness łączący następujące formy: boks, pilates i taniec.
Zajęcia składają się z rozgrzewki, części głównej, podczas której wykonujemy kolejno kombinacje bokserskie, statyczne ćwiczenia pilates oraz proste choreografie taneczne.
Dzięki temu każdy uczestnik zajęć ma możliwość podczas jednostki treningowej poczuć się SLEEK (powabnie), SEXY (seksownie) i POWERFUL pełnym siły i energii.
Na zakończenie wykonuje się ćwiczenia wzmacniające na matach ukierunkowane głównie na pracę mięśni pośladkowych , ud i brzucha.
Łącząc wszystkie te elementy otrzymujemy kompletny trening interwałowy z elementami ćwiczeń wzmacniających, co zapewnia spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, a tym samym wysmuklenie i wyrzeźbienie zgrabnej sylwetki.
Intensywność treningu możemy zwiększyć poprzez użycie specjalnych rękawic obciążeniowych Piloxing®, dzięki którym angażujemy znaczniej mięśnie kończyn górnych.
Preferuje się ćwiczenie na boso (opcjonalnie) w celu podniesienia efektywności treningu oraz lepszego czucia podłoża w czasie wykonywania ćwiczeń równoważnych.
Program został stworzony przez słynną szwedzką tancerkę i instruktorkę Pilates – Vivecę Jensen, która jest trenerem personalnym wielu hollywoodzkich gwiazd m. in. Hilary Duff, modelek Victoria Sekret.
Program cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród amerykańskich gwiazd. Zdobywa coraz większe rzesze fanów na całym świecie.
Zobacz filmik promo:
https://www.youtube.com/watch?v=WceyijLd5hc
Viveca Jensen o zajęciach Piloxing SSP:
https://www.youtube.com/watch?v=pycDfLVbYBA


Spinning*
Zajęcia grupowe na rowerkach stacjonarnych, które odbywać się będą w oddzielnej sali spinningowej
Ten dość nietypowy rodzaj zajęć fitness to zdecydowanie więcej niż tylko jazda na rowerze w zamkniętej sali treningowej.
Spinning bowiem to swego rodzaju filozofia treningu pozwalająca na doświadczenie radości płynącej z harmonii ciała i umysłu poprzez wysiłek fizyczny.
Zgodnie z założeniami twórcy spinning ma być programem kolarstwa halowego, łączącym zajęcia w grupie, silną motywację, profesjonalną kadrę instruktorską i muzykę.
Jazda na rowerze to również sport aerobowy (tlenowy), więc korzystnie wpływa na układ oddechowo-krążeniowy.
Regularne treningi poprawiają kondycję fizyczną i wzmacniają odporność organizmu. Pomagają także rozprawić się z cellulitem i rozstępami.

Podczas jazdy intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki – ukrwienie tych partii ciała sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza.
Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, ale także zrzucisz zbędne kilogramy i harmonijnie wymodelujesz sylwetkę.
Podczas godzinnych zajęć można spalić nawet 1000kcal!

Korzyści płynące z programu Spinning®

poprawa wytrzymałości i kondycji,

zmniejszenie tkanki tłuszczowej,

utrata zbędnych kilogramów,

poprawa napięcia i jędrności skóry,

zwiększenie wydolności układu krążenia i oddechowego,

wyrzeźbienie mięśni łydek, ud oraz pośladków.

Uwaga!
Rezerwacje miejsc obowiązują na zajęcia:
HAMMER WOMAN, HAMMER CORE i SPINNING

Rezerwacje przyjmujemy w naszej recepcji lub pod nr telefonu:

14 687 63 14

+48 667 777 768.